Figurka Birdman z okraszonego Oskarem filmu

Gala ogłoszenia laureatów Oscara za nami. Pomijając już wszechobecny temat Idy, jednym z największych zwycięzców okazał się film „Birdman”, którego ekipa zebrała statuetkę za: scenariusz oryginalny, zdjęcia, film oraz reżyseria. Samego filmu nie widziałem, ale FOX postanowiło iść za trendem na rynku i skoro zrobiło film superbohaterze, wypuściło na rynek jego figurkę. Edycja mocno limitowana. Co ciekawe, sprawdzałem eBay – nie ma nawet sztuki. Jak wygląda figurka Birdman?

figurka birdman

Poniższe to bardziej materiał promocyjny filmu niż samej figurki, ale trzeba docenić pomysł :).

figurka birdmanFigurka Birdman po odpakowaniu wygląda trochę średnio (jak na limitowaną statuetkę / figurkę powinien być jednak lepiej wyrzeźbiony).

figurka birdmanfigurka birdmanCo warto i należy wspomnieć, figurka ma jeden bardzo ważny element – wydaje nawet nie dźwięki, ale kwestie z filmu. Wszystkie można odsłuchać pod tym adresem.

Bez wątpienia świetny gadżet dla miłośników kina lub tego jednego dzieła.

Wprawdzie Strażnicy Galaktyki nie otrzymali Oscara za kostiumy, ale przy tej okazji podrzucam raz jeszcze scenę prezentowaną po napisach :). Przy tej okazji, zaopatrzyliście się w tańczącego Groota :)?

Reklama

Reklama