Wideorecenzja: Fans Toys Sovereign / Transformers MP Galvatron

Fans Toys Sovereign / Transformers Masterpiece Galvatron

Fans Toys SovereignFans Toys Sovereign był moim pierwszym zakupem w tym roku. Co jakiś czas do kolekcji wpada figurka, która bardzo mocno miesza w naszym poukładanym, kolekcjonerskim światku. Właśnie taką figurką jest Galvatron w wydaniu Fans Toys. Na solidną interpretację tej postaci czekałem już od lat, ale w końcu udało mi się zdobyć model, który widzicie przed sobą.

Przy okazji to jak Fans Toys Sovereign jest wykonany prawdopodobnie będzie świadczyć o jakości kolejnych kluczowych dla marki wydań, których zaplanowano całą masę na najbliższe lata.

W niniejszej recenzji dowiecie się kim jest Galvatron i jak jego plastikowo-diecastowy odpowiednik radzi sobie z odpowiedzialnością przeniesienia rysunku w trzeci wymiar. Dokładnie poznacie zarówno tryb działa jak i robota oraz przedstawię Wam pudełko i wszystkie akcesoria, które otrzymacie w zestawie.

Ponadto niniejsza recenzja zawiera jak na razie najbardziej skomplikowaną i wymagającą ze wszystkich animowanych transformacji jakie do tej pory wykonałem. Wymagała aż 270ciu zdjęć dla osiągnięcia tego rezultatu.

Czy Fans Toys Sovereign jest tak dobry, że zasłuży na tytuł figurki roku jeszcze na początku stycznia? Jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać. Zapraszam na recenzję.

Jeśli podobają Ci się moje filmy i chcesz zobaczyć ich więcej w przyszłości zasubskrybuj mój kanał na youtube, polub tę recenzję i zostaw komentarz. Twoje zainteresowanie moją pracą to najlepsza motywacja dla tworzenia nowych, coraz lepszych materiałów.

Reklama

Reklama