Fans Toys Roadking / Transformers Masterpiece Motormaster – Recenzja

Fans Toys Roadking – Nieoficjalny Transformers Masterpiece Motormaster

Fans Toys Roadking

Minęło już nieco czasu od mojej ostatniej recenzji modeli z najwyższej półki – Transform Element OP Leadera czyli nieoficjalnego G1 Masterpiece Optimusa Prime’a. W związku z tym dobrze by było znaleźć mu godnego przeciwnika w postaci jakiegoś potężnego Decepticona. Myślę, że mam idealnego kandydata do tej roli. Oto Fans Toys Roadking czy też jak kto woli Motormaster.

Roadking miał bardzo trudne zadanie – z jednej strony musiał działać jako wierny kreskówce transformer, który nie dość że będzie pozowalny to jeszcze potrafi zmienić się w ciężarówkę z przyczepą i zachować przy tym skalę (!). Z drugiej strony musiał też wziąć na siebie odpowiedzialność związaną z tytułem pierwszej części składowej pierwszego combinera autorstwa Fans Toys – Menasora! Czy Fans Toys Roadking udźwignął ten ciężar? Przekonajmy się!

Reklama

Reklama
Recenzja – Fans Toys Roadking

Jak podoba Ci się pokazywany w tej recenzji Fans Toys Roadking? Ostatnio pojawiło się na rynku kilka różnych propozycji dla tej postaci. Dlatego jestem bardzo ciekaw jestem która z nich jest Twoją ulubioną. Daj mi znać w sekcji komentarzy.

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama