Fans Toys Magnum / Transformers Masterpiece Wildrider – Gladky Recenzuje

Fans Toys Magnum / Transformers Masterpiece Wildrider

Fans Toys Magnum Masterpiece Wildrider

Minęło już nieco czasu od mojej ostatniej recenzji modeli z najwyższej półki. A że to piękna tradycja, najwyższy czas znów ją odświeżyć. Ciężko o lepszego zawodnika dla tego zadania niż bohater dzisiejszej recenzji – Fans Toys Magnum czyli nieoficjalny Transformers Masterpiece Wildrider. Jest to drugi element składający się na ich pierwszego autorskiego combinera – Menasora!

Magnum to moje pierwsze recenzenckie podejście do samochodowych MP spoza stajni Takary. Jak nietrudno się domyślić, bardzo ciekawiło mnie jak modele tej firmy wypadają na tle swoich dziadków z początku linii. Pora to sprawdzić!

Reklama

Reklama
Recenzja – Fans Toys Magnum

 

Spodobał Ci się Magnum i chcesz zobaczyć recenzję poprzedniego modelu z tego zestawu? W takim razie sprawdź Roadkinga, którego znajdziesz poniżej:

 

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Fans Toys Magnum Transformers Masterpiece Wildrider

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama