Recenzja: Fans Toys Koot / Transformers Masterpiece Kup

Pora na kolejną recenzję figurki klasy Masterpiece wydanej przez firmę Third Party. Gotowi na coś z górnej półki? Dziś przekonamy się co potrafi Fans Toys Koot czyli nieoficjalny Transformers Masterpiece Kup. Myślę, że ten robot zdecydowanie powinien zainteresować tych z Was, którzy planują dołączyć do kolekcji pokazywanego jakiś czas temu Fans Toys Grimlocka. Zapraszam na moją najnowszą recenzję!

Fans Toys Koot Recenzja

Koot to model, na który czekaliśmy już od dłuższego czasu i obawiam się, że na jego przykładzie widać rezultaty ostatnio przyspieszonego tempa wydawniczego Fans Toys. Firma ma nałożone na swój talerz tak dużo, że jako odbiorcy ich figurek możemy to odczuć i chyba właśnie Koot jest pierwszym przypadkiem gdy płacimy za tę szybkość. Dlatego z ciekawością będę śledził dalsze wydania, żeby sprawdzić czy moja teoria się sprawdzi. Oczywiście będę Was informował na bieżąco o moich kolejnych odkryciach. Myślę, że Fans Toys Kup model, który będzie budził sporo emocji i kontrowersji. Z jednej strony ma wiele licznych zalet. Z drugiej ma też kilka bardzo poważnych wad, więc jego ocena jest znacznie trudniejsza niż może się wydawać. Dlatego chętnie posłucham co Wy myślicie na jego temat.

Transformers Fans Toys Koot Masterpiece Kup

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Ci sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

Reklama