Recenzja: Fans Toys Grinder / Transformers Masterpiece Grimlock

Fans Toys Grinder

Po dłuższej przerwie wracam z kolejną recenzją dla fanów figurek Transformers klasy Masterpiece. Pora zwieńczyć mój „Spacer z Dinobotami” z pomocą ostatniej figurki serii, którą jest Fans Toys Grinder czyli nieoficjalny Masterpiece Grimlock.

Fans Toys Grinder

Tym razem recenzja jest mocno humorystyczna i przepełniona skeczami więc zdecydowanie zapraszam Was do oglądania, nawet jeśli nie interesuje Was zakup tej figurki. Jeżeli dobrze bawiliście się przy „The Grimlock Show” to i ten materiał pewnie sprawi Wam sporo radości.

Reklama

Reklama
Upgrade Kit czyli nowa głowa dla Grindera

Jednym z powodów, dla których zwlekałem ze zrecenzowaniem figurki o takim kalibrze rażenia jak Fans Toys Grinder była zapowiedziana nowa głowa, bardziej zbliżająca wygląd transformera do serialowego pierwowzoru. Kiedy element ten wpadł wreszcie w moje ręce mogłem z czystym sumieniem wziąć się do roboty i ocenić Grima jako całość. Dlatego jeśli rozważacie zakup upgrade’u w filmie znajdziecie także sporo informacji na temat tego dodatku.

Spacer z Dinobotami

Jeśli nie znasz mojego cyklu „Spacer z Dinobotami” i chcesz dowiedzieć się więcej na temat zestawu figurek prezentowanych na powyższym zdjęciu, masz idealną okazję żeby nadrobić zaległości. Recenzje w formie pisanej odnajdziesz pod poniższymi linkami:

Fans Toys Scoria / Masterpiece Slag

Fans Toys Soar / Masterpiece Swoop

Fans Toys Sever / Masterpiece Snarl

Nie udało mi się zrobić recenzji jeszcze jednego z dinków – Fans Toys Stompa, czyli Masterpiece Sludge’a. ponieważ mineło trochę czasu od jego premiery, nie wiem czy wciąż interesuje Was ten model. Jeśli tak dajcie mi znać, a postaram się domknąć cykl, recenzując także tego kolosa.

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. To chyba najbardziej ambitny film jaki do tej pory przygotowałem. Jeśli się Wam spodobał będzie mi miło jak okażecie to klikając łapkę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę Was tu informował o wszystkich nowych materiałach.

 

Reklama

Reklama