Dziennik Budowy: Dragon Ball Z Master Grade Goku Super Saiyan

Dragon Ball Z Master Grade Goku Super Saiyan

Reklama

Reklama
Dziennik budowy

Reklama

Master Grade Goku Super Saiyan

Niedługo na kanale pojawi się pełnoprawna recenzja Bandai Figure Rise Master Grade Goku w wersji Super Saiyan. Ponieważ jednak chcę dać Wam cos na osłodę czekania, złożyłem krótki film, który pokazuje proces budowy figurki.

Jeżeli nie orientujesz się w tej serii, to musisz wiedzieć, że figurki z tej linii kupuje się w formie modeli do składania, analogicznych do tych z serii Gundam. Wszystkie elementy montowane są na wypraskach i należy je wyciąć oraz złożyć. CO ciekawe części nie wymagają kleju, a po zakończeniu prac możemy nałożyć na figurkę naklejki lub kalkomanie.

Przy składaniu Master Grade Goku bawiłem się rewelacyjnie i polecam ten model każdemu fanowi Dragon Balla, ale na temat samej figurki dowiecie się więcej w kolejnym filmie. W międzyczasie dziękuję za uwagę i zapraszam do oglądania.

Jeśli materiał się Wam spodobał, nie zapomnijcie zajrzeć na mój kanał gdzie znajdziecie więcej filmów na temat figurek. Zapraszam też do jego subskrybowania.

Jeżeli lubicie Transformery, może Was też zainteresować nasz mały plebiscyt na najlepszych z najlepszych, w który bierze udział także recenzowana dziś figurka. Więcej szczegółów dowiecie się tutaj.

 Jak zawsze dziękuję za uwagę i zachęcam do oglądania, komentowania i zadawania pytań.

Reklama

Reklama