Drukowane Transformery – Beast Wars Dinobot

Printformers – drukowane Transformery

Reklama

Reklama
Beast Wars Dinobot

Reklama

Transformers Beast Wars Dinobot PrintformersCzy jesteśmy na progu małej rewolucji w świecie Transformers? Wszystko wskazuje na to, że tak. Dzięki rozwojowi technologi i spadku cen drukarek 3D na rynku zaczęło pojawiać się coraz więcej projektowanych przez fanów akcesoriów do naszych ulubionych figurek. W ten sposób oferta rozszerza się o nowe, amatorskie projekty, które możesz zamówić z dostawą do domu. Do niedawna nikt nie był jednak w stanie zaoferować nam drukowanego transformera z prawdziwego zdarzenia. Do niedawna.

Transformers Beast Wars Dinobot PrintformersŚwiatełkiem w tunelu jest projekt Beast Wars Dinobot, który jakiś czas temu ujrzał światło dzienne i który jest jak na razie prawdopodobnie jedynym masowo produkowanym modelem tego typu. Jego Twórca zbiera zamówienia na kolejne fale figurek w różnych rozmiarach (aktualnie przygotowuje trzecią serię). Trzeba przyznać, że to naprawdę imponujące dzieło. Mam nadzieję, że Dinobot stanie się wyznacznikiem dla innych projektantów i wkrótce będziemy mogli wzbogacić swoją kolekcję o kolejne drukowane Transformery.

Transformers Beast Wars Dinobot PrintformersJeżeli interesuje Cię ten temat możesz skontaktować się z twórcą drukowanego Beast Wars Dinobota i złożyć zamówienie pod tym adresem.

Reklama

Reklama