Debata Prezydencka: Optimus Prime VS Starscream

Debata Prezydencka: Optimus Prime VS Starscream

Debata Prezydencka Starscream Optimus Miniatura

Druga tura wyborów na Prezydenta Cybertronu organizowana przez grupę Transformers Polska już coraz bliżej. Dlatego pora przekonać się jak wyglądają plany naszych kandydatów. Po zażartej walce w pierwszej turze, o urząd prezydenta ubiegają się Optimus Prime z partii Autobots i Starscream z partii Seekers. Prezentują oni skrajnie inne poglądy, więc ich debata budzi sporo emocji.

Zapraszamy Was na pierwszą debatę w historii naszego fandomu, w czasie której kandydaci odpowiedzą na najbardziej trapiące Was pytania, które mogliście zadać w zeszłym tygodniu. Kto przekona Was do oddania na siebie głosu? Dla kogo debata okaże się zwycięska, a kto będzie musiał obejść się smakiem? Przed Wami Starscream kontra Optimus Prime! Niech zwycięży lepszy!

Korzystając o okazji, dziękujemy Demolishorowi za przygotowanie grafiki dla tego epickiego starcia!

Jeśli chcecie na bieżąco śledzić rozwój kampanii i związane z nią newsy, koniecznie śledźcie kanał Pieszki. Na nim odnajdziecie między innymi serię wywiadów, organizowanych przez Arcee.

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że spodobała się Wam ta debata. Jeśli tak, będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

 

Reklama

Reklama