Czy warto zapłacić 450$ za figurkę Optimusa? – Zakon TF Podcast

Pora na najnowszy Zakon TF! Prosiliście nas o to, żebyśmy zaprosili gości, więc dziś ponownie wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i zapraszamy Demolishora do naszego zakonowego stołu! Demolishora możecie kojarzyć m.in. z dawnego forum Transformery.pl i jego ostatniej pracy nad własnym montażem filmów Michaela Baya. Tym razem pojawi się także pierwszy rozszerzony skład podcastu i w związku z tym przygotowaliśmy dla Was dłuższy odcinek spacjelny. Jak zawsze będziemy rozmawiać o tematach z pogranicza szeroko pojętej kultury geekowskiej, jak przystało na prawdziwych nerdów. Zapraszamy

Dziś skupiamy się mocno na figurkach – nowych wydaniach, kolekcjach, naszych oczekiwaniach. Krótko mówiąc jest czego posłuchać.

Reklama

Reklama
Obrady zakonu TF – Podcast 16

Tematy poruszane na dzisiejszych obradach:

1) 00:36 – Czy warto zapłacić 450$ za figurkę Optimusa? Dokąd zmierza Seria Transformers Masterpiece?

2) 38:54 – Nowości w linii Studio Series – nasze oczekiwania wobec kolejnych modeli

3) 50:40 – Nowości w linii Siege – nasze oczekiwania wobec kolejnych modeli

4) 1:00:10 – Jak odnaleźć się w gąszczu różnych wydań figurkowych? Które figurki wybrać? Które kupować? Których unikać?

5) 1:18:45 – Co byśmy zbierali, gdybyśmy mieli dziś rozpocząć nasze kolekcje od nowa?

6) 1:28:34 – Czym sugerowaliśmy się przy doborze kluczy naszych kolekcji? 

Obrady Zakonu TF – Podcast

Kim jesteśmy? Jako Zakon TF obradujemy na liczne tematy, przede wszystkim związane z uniwersum Transformers, ale nie tylko. Zwykle obradujemy w trzyosobowym składzie – Lemo, Ryba i Gladky. Dziś Rybę zastąpił nasz fandomowy kolega – Demo. Jak zwykle jesteśmy bardzo ciekawi Waszej opinii w kwestii omawianych zagadnień, więc podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach pod filmem.

Zakon TF Podcast

 

Jeżeli interesują Cię nasze wcześniejsze podcasty odnajdziesz je poniżej:

Zakon TF Podcast

Czym jest Zakon TF Podcast?

Obrady Zakonu TF to podcast, w którym poruszamy liczne zagadnienia z szeroko pojętej kultury geekowskiej i kolekcjonerskiej. Naszym głównym tematem pozostają Transformery i wszystko co z nimi związane. Możecie jednak spodziewać się, że co jakiś czas pozwolimy sobie sięgnąć do innych uniwersów, takich jak Start Wars, Marvel czy DC. Co jakiś czas spotykamy się żeby omawiać najciekawsze tematy, zarówno dotyczące filmów, seriali czy figurek jak i kolekcjonerstwa jako takiego.

Zawsze chętnie wysłuchamy także Waszych odpowiedzi na stawiane w podcastach pytania, a jeśli uważacie że jest jakiś temat wart podyskutowania, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje. Wpisujcie je w komentarzach pod filmem na Youtube. Najciekawsze z nich pewnie pojawią się w jednym z kolejnych podcastów. Jak często obradujemy? To w znacznym stopniu zależy od Waszego zaangażowania i zainteresowania serią. Dlatego jeśli się Wam spodobała dajcie nam znać i koniecznie przekażcie link do filmu swoim znajomym.

Jeśli przyjemnie Wam się nas słuchało to zostawcie łapkę w górę i zasubskrybujcie kanał. Znajdziecie na nim więcej filmów na temat figurek, nie tylko Transformers i w przyszłości kolejne obrady zakonu. Zaglądajcie także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych materiałach.

Autorem loga Zakonu TF i karty tytułowej jest Lemo. Jeśli Wam się podoba, to wiecie komu pogratulować 🙂

Reklama

Reklama