Customowa gablota dla Masterpiece Megatrona / X-Transbots Apollyona

Dziś pochwalę się Wa pewnym kooperacyjnym projektem, który stworzyliśmy jakiś czas temu wraz z Lemem. Projektem tym jest nasza autorska customowa gablota do prezentacji jednej z figurek. Wszystko zaczęło się od tego, że Lemo podarował mi przygotowaną pod wymiar, ogromną gablotę stworzoną z myślą o X-Transbots Apollyonie, czyli nieoficjalnym Masterpiece Megatronie. Powstała ona z myślą o prezentacji modelu w trybie broni i była inspirowana właśnie gablotami na broń.

Customowa Gablota dla Megatrona

Pomysł spodobał mi się tak bardzo, że postanowiłem dorzucić do tego projektu swoje trzy grosze i wykończyć go nowym, ozdobnym tłem oraz wzbogacić o aktywowane ruchem lub włączone na stałe oświetlenie. W mojej opinii teraz prezentuje się to jeszcze bardziej okazale, a gablota pięknie prezentuje się na mojej ścianie. Jestem naprawdę zadowolony z tego projektu i muszę przyznać, że Lemo miał rewelacyjny pomysł, żeby w taki sposób prezentować model. A że jakiś czas temu wpadł w moje ręce oficjalny Masterpiece Megatron, nie mogłem chyba znaleźć lepszego zastosowania dla jego poprzednika w mojej kolekcji. Sami zobaczcie co z tego wyszło!

Customowa gablota dla Masterpiece Megatrona / X-Transbots Apollyona

Jak podoba się Wam taka forma prezentowania figurek? Może macie u siebie inne oryginalne ekspozycje modeli, którymi chcecie się pochwalić? Jeśli tak, koniecznie napiszcie o nich w komentarzach. Jeżeli ten projekt zainspiruje kogoś z Was do stworzenia własnej wersji to chętnie zobaczę co wymyśliliście.

Jak zawsze dziękuję Wam oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Wam sporo radości. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale. Jeżeli natomiast chcecie posłuchać jak rozmawiamy z Lemem na okołofigurkowe tematy, koniecznie sprawdźcie obrady zakonu TF. A w międzyczasie, do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

 

Reklama

Reklama