Custom – Transformers Studio Series Soundwave

Custom – Transformers Studio Series Soundwave

Custom Studio Series Soundwave

Po solidnej przerwie znów wzięło mnie na customizację, a któż mógłby być równie wdzięcznym obiektem do customów co ulubiony Decepticon wszystkich czyli Soundwave? 🙂

Reklama

Reklama
Wideoprezentacja

Reklama

Na początek solidna porcja materiału w postaci wideoprezentacji gotowego modelu i kilka migawek z jego powstawania.

Zdjęcia

Tryb Pojazdu

Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series Soundwave

Soundwave z filmu Transformers Dark Of The Moon to Mercedes AMG SLS – jeden z bardziej interesujących samochodów sportowych ostatnich lat. To ciekawie wyglądające auto, ale srebrny kolor zdecydowanie nie oddaje jego charakteru. A że celowałem w interpretację Sounda wzorowaną na pierwszej generacji Transformers, także tryb alternatywny musiał dostać błękit i charakterystyczne złote detale. Myślę że całość naprawdę fajnie się prezentuje.

Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series Soundwave

Dla porównania zdjęcia obok Studio Series Lockdowna i Siege Sideswipe’a.

Reklama

Reklama
Tryb Robota

Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series Soundwave Custom Studio Series SoundwaveTryb robota to ponownie rozwinięcie koncepcji zaczerpniętej z pierwszej generacji. Malowanie wyraźnie nawiązuje do oryginalnego stylu, chociaż pokusiłem się o nieco dodatkowych detali, które urozmaicają bryłę. Laserbeak również dostał malowanie nawiązujące do oryginału. Nie chciałem, żeby Soundwave wyglądał zbyt czysto, więc model doczekał się solidnej porcji uszkodzeń i nieco rdzy, które dodają mu charakteru. Przerobiłem także dach. Teraz da się go odczepić, dzięki czemu figurka wygląda znacznie schludniej.

 

 

I to by było na tyle! Mam nadzieję, że oglądanie mojego nowego customa dało Wam co najmniej tyle frajdy co mnie dała jego budowa :). Myślę, że będzie świetnie prezentował się na naszej Pyrkonowej wystawie, więc jeśli chcecie go zobaczyć na żywo, koniecznie do nas wpadnijcie!

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcejciekawostem na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama