Galeria: Custom MP King Grimlock Throne

Custom MP King Grimlock Throne

Bardzo lubię figurkę Masterpiece Grimlocka. Podoba mi się jak wygląda w obu trybach i jak bardzo „mocarne” wrażenie robi, stojąc na półce obok innych MP. Kiedy usłyszałem jakiś czas temu, że przy okazji ponownego wydania MP-8x King Grimlocka będziemy mogli zamówić do niego tron, byłem bardzo zainteresowany jak będzie on wyglądał, bo to naprawdę świetny pomysł na akcesorium. Finalny produkt okazał się niestety tylko cienką wytłoczką, która w żaden sposób nie była godna króla. Właśnie dlatego postanowiłem udać, że oficjalne wydanie nigdy nie zobaczyło światła dziennego i zbudować tron po swojemu – tak jak chciałbym żeby wyglądał.

custom transformers grimlock throneOto zalążek Grimlock Throne, przed malowaniem.

 custom transformers grimlock throne baseTron został od zera zaprojektowany i zbudowany z płyt polistyrenu o różnej grubości. Po ukończeniu budowy otrzymał dodatkowe wypełnienia drobnych szczelin za pomocą płynnego Green Stuffu.

custom transformers grimlock throne paintedPo utrwaleniu szpachlowania pokryłem cały model czarnym podkładem, a następnie zacząłem nakładać ślady wytarcia i zużycia tronu, aby nadać mu więcej wiarygodności.

custom transformers grimlock king throne paintedcustom transformers grimlock throneGotowy mebel idealnie pasuje do Masterpiece Grimlocka i od razu nadaje mu dużo więcej powagi.

custom transformers grimlock throne with grimlock king Grimlock zdaje się być zadowolony ze swojego nowego tronu. Mam nadzieję, że Wam również przypadł on do gustu. Zainteresowanych tym oraz innymi customami zapraszam do mojego tematu na forum Transformery.pl gdzie możecie podzielić się swoimi wrażeniami i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Reklama

Reklama