Correct Century III: 1/144 FLAT-L06D FLAT

FLAT-L06D FLAT

Reklama

Reklama
Frakcja: Moonrace

Znani piloci: Loran Cehack, Keith Laijie, Fran Doll, Muron Muron, Cancer Kafka, Joseph Yaht, Bruno,  Jacop, Sochie Heim, Mottokee

FLAT-L06D FLAT to w zasadzie jednostka transportowa zdolna do wchodzenia w atmosferę Ziemską, a przy tym mógł być stosowany do różnorakich zadań, również bojowych. Wiele FLATów zjawiło się na Ziemi podczas powrotu Moonrace na Ziemię i służył do budowy jak i obrony osad mieszkańców księżyca. Pewna liczba egzemplarzy dostała się w ręce Ziemskiej Milicji i stał się najnowocześniejszym sprzętem w ich arsenale.

 

Zawartość pudełka 
 „Przygotować i posegregować materiał!”
Ręce
  Całkiem sporo tego było jak na niby NG 1/144 z przełomu wieku. Składało się co prawda prosto, ale trzeba było namachać się markerem. Również manipulatory, trzeba było spanelować, co robię niezwykle rzadko.
Nogi
Często lubię korzystać ze słowa „nietypowy” w wypadku modeli z Turn A. No i to słowo doskonale i tutaj pasuje. Zazwyczaj jest tak, że albo nogi, albo ręce są najbardziej skomplikowanymi elementami, jednak tym razem mamy do czynienia w zasadzie z taką samą budową, jedynie elementy były dłuższe, nie podobają mi się tu jedynie „obcasy”, które mają nieco za płytkie gniazda.
Krocze
Trzy elementy na krzyż, co tu komentować?
Korpus

 Również i tu niewiele do roboty było, niemniej tutaj trza było napracować
się markerem. Bardzo… hmm… fajny kolor plastiku.

 
 Głowa
 Bardzo nietypowa głowa, ale łatwo się buduje, trza tu było wykorzystać resztę naklejek.
Broń
 Dwa elemety budują całkiem prosty i przy tym gustowny Box Rife…
Tuż przed złożeniem

No i złożony model

At the bottom of the Byston Well
Reklama

Reklama