Batman V Superman w wersji reżyserskiej na BD i DVD

Batman V Superman w wersji reżyserskiej na BD i DVD

screen-shot-2016-03-28-at-12-43-57-pmJeszcze nie zdążył opaść kurz po pierwszych, bardzo krytycznych recenzjach nowego filmu ze stajni DC, a w mediach pojawiły się kolejne informacje na jego temat.

zack-snyder-batman-supermanJuż dziś możecie zamówić pre-order reżyserskiej wersji Batman V Superman na DVD i Blu-Ray. Film ma być dłuższy o około 30 minut i rozwiązać problem bardzo szybkiego tempa i niedopowiedzianych wątków, które można zauważyć w czasie seansu. Jeżeli wierzyć twórcom nacisk ma zostać położony na rozszerzenie części scen walk (między innymi finałowej) i dodanie kilku nowych postaci, które pierwotnie zostały wycięte z filmu. Zapowiedziano też, że dowiemy się nieco więcej o Jimmym Olsenie Ponadto ta wersja otrzyma klasyfikację „R” ze względu na dużo większą brutalność i „może nawet nieco nagości” (słowa Snydera).

batman-v-superman-dawn-of-justice-3Czy takie przedłużenie filmu może poprawić większość bolączek, z jakimi się zmagał? Zważywszy na to, że najczęściej krytykowanym punktem było szybkie tempo i mnogość wątków, wydaje się to dość prawdopodobne. Potwierdzałyby to także opinie widzów uzyskane z pierwszych seansów, które były wyświetlane właśnie w wersji reżyserskiej. A Wy co myślicie na ten temat? Czy dodatkowe pół godziny może odmienić Świt Sprawiedliwości? Premiera wersji reżyserskiej zapowiadana jest na 17 lipca 2016 roku.

Reklama

Reklama