Recenzja: Allspark Tech Shadow Spark Optimus Prime

Pora na kolejną Maniakalną recenzję! Dziś pewnie Was trochę zaskoczę, bo tym razem nie pokażę kosztującego chore pieniądze gadżetu dla kolekcjonerów. Spokojnie, już pracuję nad recenzją czegoś dla większych chłopców, ale musiałem nieco odpocząć po Fortress Maximusie i bohater dzisiejszej recenzji sprawdzi się tu idealnie. Tym razem zaprezentuję Wam prostą figurkę, przyprawioną bardzo ciekawym pomysłem. oto Allspark Tech Shadow Spark Optimus Prime z filmu Transformers The Last Knight – Ostatni Rycerz.

 

Reklama

Reklama
Allspark Tech Shadow Spark Optimus Prime

Bardzo ciekawił mnie główny gimmick całej serii Allspark Tech i dlatego chciałem rzucić okiem na jej reprezentantów. Co potrafi i ile tak naprawdę jest wart gadżet w postaci kości Allspark? Czy jest to dodatek, który faktycznie oferuje coś nowego w prostej figurce i sprawia, że zabawka przyciągnie młodego fana Transformerów bardziej niż model pozbawiony tej funkcjonalności? Właśnie to chcę dzisiaj sprawdzić. A że zbliżają się Mikołajki, to może przy okazji trochę pomogę grupce skonfundowanych rodziców, którzy zastanawiają się czym obdarować swoją pociechę z tej okazji.

W tym miejscu bardzo dziękuję Hasbro Polska, które dostarczyło mi figurkę Allspark Tech Optimus Prime Shadow Spark do recenzji. Dzięki temu mogłem zaspokoić moją i Waszą ciekawość w kwestii zaimplementowanej w niej technologii. Wierzcie lub nie ale za zabawką stoi całkiem sprytny kawałek elektroniki. Więcej na ten temat dowiecie się jednak z samej recenzji. Jak zwykle możecie się spodziewać przy tym solidnej dawki humoru. Zapraszam do oglądania!

Allspark Tech Shadow Spark Optimus Prime

Jak zawsze dziękuję za oglądanie moich materiałów i mam nadzieję, że ta recenzja sprawiła Ci sporo radości. Mimo że jest to raczej ciekawostka, to wciąż myślę że dobrze przekonać się co potrafi. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zaglądaj także regularnie na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama

Reklama