Akcesoria od Marauder Gun-Runners

Kiedy opisywałem Batmana z DC Comics Multiverse narzekałem, że większość figurek przychodzi bez uzbrojenia. Zamawiając kolejne figurki z tej serii, miałem na uwadze zdobycie do nich dodatkowych akcesoriów. Z pomocą kolegów trafiłem na stronkę, Gun Runners. Strona poświęcona jest akcesoriom do figurek 4”. Znajdziemy tam różne bronie. Od noży do ciężkiego sprzętu oraz inne np.: beczki, krzesła, laptopy, drabiny.

Dzisiaj zajmiemy się odpakowaniem przesyłki z tego sklepiku i sprawdzeniem z jakiej jakości wyrobami, mamy do czynienia. Zapraszam.

EnvelopeOtrzymałem małą kopertę bąbelkową. Oznaczono ją jako akcesoria do zabawek, nieco zawyżając jej wartość względem faktycznej wysokości zamówienia. Bardzo byłem ciekaw jak to wygląda w środku.

baggedbagged accessoriesW środku całość owinięto papierem. Same akcesoria natomiast zapakowano w woreczki i przyklejono do kawałka kartonu. Naprawdę solidnie zapakowane, zważywszy na nieduże gabaryty. Jednak to nie koniec odpakowywania! Po wyciągnięciu wszystkiego z dużego woreczka, ukazuje się dopiero cała zawartość paczki.

marauders gunsCo otrzymujemy? Wizytówkę sklepu, kartkę z podziękowaniami za skorzystanie z ich usługi oraz dodatkowe informacje, w tym te niezbędne z zakresu bezpieczeństwa. Każda z zamówionych giwer była zapakowana osobno. Także wygląd paczki i staranność jej zapakowania, nie mogę ocenić inaczej, jak na wzorowy :). Serio, wszystko profesjonalne z dbałością o dostarczenie nieuszkodzonego materiału. Takie FLTE ma się czego uczyć.

Kolejna ciekawa rzecz. W paczce znalazłem o jeden pistolet więcej niż zamawiałem. Swoisty prezent od sklepu do złożonego zamówienia. Tak więc jako niespodziankę, otrzymałem pistolet maszynowy Skorpion [z doświadczenia wiem, że to ich „znak firmowy” i do niemal każdego zamówienia dodają coś gratis – Gumiś].

Przejrzyjmy zatem, co otrzymałem.

knife and gunPierwszy zestaw jaki kupiłem: pistolet automatyczny 45, nóż i granat ręczny. Jeden z kilku, potrójnych zestawów „naprawczych”.

gunsDalej mamy, wspomnianego już Skorpiona, pistolet 357 Magnum i pistolet automatyczny Striker.

riflesNo i ostatnie, największe w całym zamówieniu, snajperka Dragonov i karabin SIG550.

Takie oto rzeczy postanowiłem zamówić i zobaczyć co są warte. Mogę powiedzieć tylko jedno – są fantastyczne! Jakość wykonania jest naprawdę bardzo wysoka. Do tego niesamowita dbałość o detale, absolutnie żadnych usterek.

Przedmioty wykonane są z twardego plastiku. Bałem się, że dostanę je z takiego materiały, jaki wykorzystuje się do akcesoriów do figurek z Gwiezdnych Wojen, czyli mocno gumowate, odkształcające się. Jednak, co mnie bardzo cieszy, myliłem się. Jest to solidny twardy odlew. Bronie nie są wygięte i raczej się już nie zepsują. Jestem pełen podziwu i bardzo zadowolony z ich profesjonalizmu.

Osobiście kupiłem je, dla figurek z DC. Zobaczmy zatem, jak się sprawują w ich dłoniach.

dc jokerdc joker granadedc joker gunJoker bez problemu radzi sobie z ich trzymaniem. Muszę jednak zaznaczyć, iż Magnum ma szeroki uchwyt, tak samo SIG550, przez co dłoń Jokera się rozszerza i następne włożenie mu w dłoń noża, staje się niemożliwe. Po prostu wylatuje. Kiedy dłoń jest ściśnięta, nie ma problemu z jego trzymaniem. Także zwróćcie na to uwagę.

Inna sprawa, Joker nie ma typowej dłoni do trzymania pistoletów. Spust zawsze będzie wyżej, przez co nie wygląda to najlepiej. Jednak mimo tego jestem bardzo zadowolony, z rzeczy, które są dla niego.

SIG i snajperka, powędrowały natomiast do Deadshota.

deadshot dc multiversedeadshot dc rifleZ tego widoku najbardziej jestem zadowolony. Bardzo mi brakowało snajperki przy Deadshocie. I praktycznie się nie zawiodłem. Obie bronie pasują, choć Dragonov ma chudszy uchwyt i nieco lata.

Zaznaczę tutaj, że Dragonov ze wszystkich broni jest najczulszy na uszkodzenie. Lufa jest dość cienka i może pęknąć, więc zalecam na nią uważać. Myślę że już czas na podsumowanie.

dc joker deadshot multiverseJestem bardzo zadowolony z zamówienia. Paczka była bardzo starannie zapakowana, praktycznie nic nie miało prawa się uszkodzić. Bronie są wykonane na bardzo wysokim poziomie, bogate w detale, sztywne, bez uszkodzeń i pasujące do figurek. Skala idealnie pasuje. Naprawdę duży profesjonalizm!

Sklep oceniam bardzo pozytywnie. Szybka wysyłka, w moim przypadku 7dni, profesjonalne podejście do klienta. Na dołączonej karteczce, zresztą pisze, że nie są to zabawki, tylko przedmioty dla dorosłego kolekcjonera.

Jeśli ktoś szuka broni do swoich figurek w skali w skali 1:18, czyli głównie 4″ – G.I.Joe, DC i Marvel, zdecydowanie polecam tu zajrzeć. Konkretny sklep z: masą ciekawych rzeczy, szybką obsługą i profesjonalnym podejściem do sprawy. Jestem przekonany, że z zakupów tutaj będziecie zadowoleni tak samo jak ja :).

 marauder logoI to by było na tyle. Bronie, które tu widzieliście na pewno zobaczycie jeszcze, w przyszłych recenzjach z świata DC Multiverse. Jeśli macie jakieś pytania zapraszam do dyskusji w komentarzach niżej lub na forum Transformery.pl. Z chęcią zapoznam się z Waszą opinią i doświadczeniami z tą firmą.

 Dzięki za uwagę i pozdrawiam, Wreckage.

Reklama

Reklama