2000 subów – Odcinek specjalny – Turborecenzje, Konkurs, Q&A

2000 subów – Odcinek specjalny – Turborecenzje, Konkurs, Q&A

No i przekroczyliśmy kolejny magiczny próg na kanale! Ponieważ jest nas już ponad dwa tysiące, nie mogłem pozostawić tego wydarzenia bez odpowiedniego podziękowania dla Waszego zaangażowania! Z tej okazji przygotowałem dla Was specjalne wydarzenie Live – pierwsze na kanale. Odbyło się ono w sobotę, 21.08.2021 o godzinie 20 i zgromadziło przed komputerami sporą grupkę widzów, za co bardzo dziękuję!

Podczas Live’a mogliście zobaczyć cykl dziesięciu turborecenzji, wziąć udział w konkursie z wiedzy o kanale i wylosować świetne nagrody przy okazji sesji Q&A. Jak wyszło? Zapraszam do zapisu transmisji poniżej:

Reklama

Reklama
Live – odcinek specjalny na 2000 Suskrybentów

Gratuluję zwycięzcom konkursu i losowań oraz przypominam, żeby zgłosili się do mnie z potwierdzeniem swojej tożsamości (może być screen z youtube na którym widać Twój pseudonim) i adresem do wysyłki nagród (najlepiej paczkomatem) na adres konkurs.gladky@gmail.com do 28.08.2021

 

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście przy okazji mojego pierwszego live’a. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama