10 Najstarszych Zabawek Świata – Ten Topek (Top10)

Najstarsze Zabawki Świata – Ten Topek #1

najstarsze zabawki świata Ten Topek

W chlubnych początkach istnienia naszej strony pojawiało się na niej sporo wszelkiej maści rankingów. W dobie innych materiałów niestety nieco zapomnieliśmy o tym typie artykułów, ale na szczęście tylko na jakiś czas. Przedstawiamy Wam powiew świeżości w naszych rankingach czyli cykl „Ten Topek”. Ten Topek to filmy, w których Jaggna będzie przybliżała Wam dziesięć najciekawszych propozycji w tematach nawiązujących do naszego geekowskiego światka.

A skoro jesteśmy stroną opowiadającą przede wszystkim o zabawkach i wszelkiej maści figurkach, to właśnie tej zbieraninie poświęcamy pierwszy odcinek! Czym bawiono się kiedyś i co moglibyście postawić w swoich gablotach, gdybyście urodzili się kilka setek albo tysięcy lat temu? Odpowiedzi na te i inne pytania czekają na Was w filmie. Zapraszamy do oglądania!

Reklama

Reklama
Ten Topek #1

Co myślicie o naszym nowym cyklu? Może są jakieś inne ciekawe zabawki, które pominęliśmy? Jeśli tak, koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach. Czy chcielibyście widzieć takie produkcje częściej? Jakie są Wasze pomysły na następne zestawienia Ten Topka? czekamy na Wasze propozycje!

Jak zawsze dziękujemy Wam za oglądanie naszych materiałów i mamy nadzieję, że takie przełamanie regularnych filmów na kanale przypadnie Wam do gustu. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał gdzie znajdziesz więcej materiałów na temat wszelkiej maści figurek, z dużym naciskiem na Transformery. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale, w tym kolejnych edycjach Ten Topka.

Do zobaczenia przy okazji kolejnych filmów!

Reklama

Reklama