Tydzień z figurkami – wyniki i konkurs świąteczny z nagrodami!

Nim przejdziemy do nowej odsłony, z przyjemnością prezentujemy fantastyczne zwycięskie prace podesłane na Tydzień z Figurkami cz.28 na temat „najbrutalniejsza scena”.

Wersja z ingerencją programu graficznego | Michał Skrzypczyk – „Friday 13th in Galaxy far, far away”.

tydzień z figurkami Friday 13 vs Storm Trooper

Zdjęcie bez ingerencji programu graficznego | Toy Cracker – „Dead end”

dead end

Chłopakom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego zabawy!

Tydzień z Figurkami cz 29 – ŚWIĘTA! (są nagrody!)

Kolejna edycja konkursu wypada już na święta i przewidzieliśmy nagrody rzeczowe – figurkowe, a jak! – dla zwycięzców :). Większość nagród ufundował sklep

dystrykt zero logo sklep z figurkami dla geeków

Istniejący wiele lat, posiadający bogatą ofertę figurek, akcesoriów czy przedmiotów dla kolekcjonerów (geeków i nie tylko). Idealne miejsce na prezent na święta i nie tylko. Zachęcamy do zajrzenia, zapoznania się z szeroką ofertą.

Harmonogram i szczegóły konkursu

Dzisiaj startuje odcinek z tematyką świąteczną natomiast niedługo przyjmować będziemy również zgłoszenia z tematyką noworoczną w osobnym poście. W obu odcinkach specjalnych będą dwie kategorie

  1. „z użyciem programów graficznych”
  2. „bez użycia programów graficznych”.Daje nam to łącznie 4 pierwsze miejsca – a co za tym idzie 4 nagrody!
    Nagrody dla wygranych do odcinku świątecznego wybierane będą losowo, natomiast do odcinku noworocznego przejdą dwie nagrody, które zostaną po pierwszym losowaniu. Oczywiście również pozostałe nagrody dla wygranych noworocznych przydzielone będą losowo.

Do wygrania figurki widoczne na grafice (zdjęcia katalogowe) poniżej czyli:

  • Marvel Select GotG Vol 2 – Drax & Baby Grootdystrykt zero nagroda marvel select drax N groot 2
  • DC Comics The New 52 – Harley Quinn
  • Witcher 3 Wild Hunt – Jaskier
  • Marvel Legends Infinite Box Set – Vision, Sam Wilson Captain America, Kate Bishop Hawkeye

Uwaga: Jeżeli w danym odcinku (świątecznym czy też noworocznym) nie pojawi się wystarczająca ilość zgłoszonych zdjęć do kategorii „z użyciem programów graficznych ” – czyli nie mniej jak 3 zdjęcia – głosowanie się odbędzie, wygrany będzie wyróżniony, ale nagrody nie będą przyznane w tej kategorii.

Zamiast tego sklep DYSTRYKT przyzna specjalne wyróżnienie wraz z losową nagrodą jednej z prac konkursowych, które przeszły do głosowania w kategorii „bez użycia programów”.

Każdy może zgłosić zdjęcie do każdej tematyki i kategorii, więc teoretycznie jeżeli ktoś swoimi pracami przekona wszystkich głosujących (i będzie wystarczająca ilość zgłoszeń) może otrzymać wszystkie 4 nagrody 🙂 jest więc o co walczyć.

Do głosowania przechodzi jedno zdjęcie, ilość figurek obojętna. Standardowo pamiętajcie aby opisać info typu producent/model/seria/skala itp.

Jak zwykle pomysłów/zdjęć możecie wsadzać więcej (w odpowiedzi na własny komentarz), ale pierwsze musi być z zdjęcie wiodące – czyli te, które zgłaszacie jako główne do konkursu.

Zastrzegamy, że zdjęcia, które w widocznym stopniu nie będą się zawierać w tematyce odcinka nie przejdą do głosowania. Oczywiście zdjęcia muszą przedstawiać figurki z waszych kolekcji. Starajcie się aby w miarę możliwości zdjęcia były jak najlepszej jakości.

Jeżeli zauważymy jakieś niezgodności będziemy starali się na bieżąco informować osobę wstawiającą zdjęcie, tak aby miał czas jeszcze na poprawienie swojej pracy i uczestniczenie w głosowaniu.

Do kiedy zdjęcia?

Zdjęcia można wsadzać tu w komentarzach do poniedziałku (17.12). Natomiast głosowanie będzie od wtorku (18.12) do piątku (21.12).

Również od 18.12 wystartuje post z zgłoszeniami do odcinka noworocznego. Zgłoszenia przyjmowane będą do 25.12 – dlatego informuję was o tym już teraz – nakładające się terminy i czas wolny zapewne da wam możliwość wcześniejszego wykonania zdjęć do obu tematów 🙂

Prace należy zgłaszać poprzez komentarz do nas na grupie, w temacie o konkursie Tydzień z Figurkami cz. 29 – Święta.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w naszej zabawie informowania znajomych i dołączenia do naszej grupy. Nawet jeżeli nie masz pomysłu na zdjęcie zawsze możesz docenić pracę innych oddając swój głos na ulubione zdjęcie.
Oczywiście poza nagrodą w postaci w/w figurek zdjęcia wygranych ozdabiać będą przez jakiś czas tło naszej grupy 🙂
Chwytajcie więc za aparaty, choinki, bałwany, sztuczne ognie i karpie 🙂 Czasu jest dużo wiec mamy nadzieję, że zaskoczycie nas bardzo ciekawymi pracami 🙂

Reklama