Transformers DX9 La Hire / MP Hot Rod Ostatni Rycerz – Recenzja

Transformers DX9 La Hire / Masterpiece Hot Rod

DX9 La Hire Masterpiece Hot Rod Miniatura

Dziś zapraszam Was na pierwszy odcinek z cyklu „Co nie pasuje na tym obrazku?” czyli recenzję Masterpiece Hot Roda z filmu „Transformers” Ostatni Rycerz”. jako fan oryginalnej postaci i jej designu byłem… jakby to delikatnie ująć… bardzo poważnie zaniepokojony tym, co z moim ulubionym Rodkiem odwalił nasz stary znajomy – Michaś Zatocki. Teoretycznie to jednak wciąż Hot Rod, więc trudno mi było przejść obok niego obojętnie. Czy mimo że postać nie ma absolutnie nic wspólnego z pierwowzorem, to wciąż będzie w stanie zainteresować mnie na tyle, żeby zasłużyć na swoje imię? Czy Dx9 La Hire jest tak dobrą figurką, że da radę odkupić paskudny design i i absolutny brak charakteru swojego filmowego pierwowzoru? Jest tylko jeden sposób, żeby to sprawdzić. Zapraszam na recenzję!

Recenzja – Transformers DX9 la Hire / Masterpiece Hot Rod

Jeśli interesują Was Bayowskie Lamboformery, koniecznie zobaczcie też moją recenzję Peru Killa / Lockdowna od Unique Toys. Odnajdziecie ją tutaj.

Jak zawsze dziękuję Wam za oglądanie moich materiałów. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście przy tej recenzji. Jeśli film Ci się spodobał będzie mi miło jak okażesz to klikając łapkę w górę i subskrybując mój kanał. Znajdziesz na nim więcej materiałów na temat figurek, nie tylko Transformers. Zachęcam także do regularnego zaglądania na Maniacyfigurek.pl. Będę tu informował o wszystkich nowych filmach na kanale.

Reklama