Byłem dzis na zakupach

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Byłem dzis na zakupach

Post autor: Zedicus » czw mar 02, 2017 5:25 pm

Właśnie odebrałem przesyłkę z http://www.zadowolenie.pl/
Zamówiłem sobie Twinferno oraz Hot Roda. Cena za jednego 83,16. Jak zamówiłem oba to koszty przesyłki wyszły zero.
Całość zamówiłem we wtorek dzisiaj u mnie. Jest też Triggerhappy.
Hot Rod jest lekko porysowany ale to raczej problem Hasbro a nie sklepu. Ale piszę na wszelki wypadek.

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Byłem dzis na zakupach

Post autor: Armada Starsky » czw mar 02, 2017 5:29 pm

Titans return ma bardzo niską kontrolę jakości. Może to wina tego.
"Yeeees!"

Mystic
Posty: 4
Rejestracja: śr mar 01, 2017 2:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Byłem dzis na zakupach

Post autor: Mystic » czw mar 02, 2017 8:04 pm

Widzę, ze maja niezły wybór i przystępne ceny 😊 biorę Chromedome 😊

Highbrow98
Autoboty
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Byłem dzis na zakupach

Post autor: Highbrow98 » pn mar 06, 2017 1:34 pm

O kurka wodna, świetne ceny i wybór mają. Szkoda, że akurat nic, na co bym polował.

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Byłem dzis na zakupach

Post autor: Gladky » wt mar 07, 2017 4:23 pm

Obrazek

Długo wyczekiwane najnowsze nabytki wreszcie w mojej kolekcji :D Fans Toys Grinder (czuję bezlitosną detronizację MP Grima) i Masterpiece Cheetor - dobrze zapowiadający się towarzysz dla Optimusa.
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Awatar użytkownika
Lemo
Posty: 103
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:17 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Byłem dzis na zakupach

Post autor: Lemo » wt mar 07, 2017 5:35 pm

Wincy zdjęć Grindera, wincy. Porównania z innymi MP proszę. :)
Prezentuje się majestatycznie, MP Grimlock to znakomita pozycja, ale nie oszukujmy się, model ma już parę lat, a do tego nie mardzo jest w skali z nowymi MP.

Znakomite zwieńczenie setu, FT wchodzi w nowy rok z kopyta, a to dopiero marzec. Jeszcze do grudnia mają wydać Omegę, Jetfire, Blitzwinga... co tam jeszcze jest, bo rachubę straciłem.

Gratuluję zakupu i mam nadzieję, że na dniach również będę się mógł pochwalić swoim egzemplarzem.

Awatar użytkownika
Tenkarlos
Bezrangowiec
Posty: 64
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Byłem dzis na zakupach

Post autor: Tenkarlos » wt mar 07, 2017 5:46 pm

Gratulacje Gladky! Cholernie szybko doszedł! Można zapytać skąd zamawiałeś? Ja podobnie jak Lemo, jeszcze czekam na mojego :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Byłem dzis na zakupach

Post autor: Gladky » wt mar 07, 2017 6:25 pm

No to panowie powodzenia:) Figs jest świetny i na pewno będziecie zadowoleni. Paczkę zamówiłem od Tony'ego ale opłaciłem od razu jak się pojawił, więc pewnie mam dzień-dwa przewagi.

Co do samego Grindera - Pierwsze wrażenia są takie, że jest bardzo dobry. Jest dużo większy niż wydaje się na zdjęciach, co czuć najbardziej w trybie dinozaura. Wszystko jest bardzo sztywne i solidne. Nie wiem czemu, ale na żywo proporcje sprawiają lepsze wrażenie niż na recenzjach i zdjęciach. Bałem się o wielkość ud, krocza i zbyt dużą klatę. Kiedy mam go w ręce nie widzę, żadnego problemu. Korona z die castu jest piękna i jeśli ktoś ma mniejsze palce, to mógłby nosić ją jak pierścień. Transformacja jest bardzo przyjemna, choć wbrew pozorom trochę odbiega od Takary. Sam figs tak stabilny, że trzeba się postarać, żeby go przewrócić. Poza tym pozbyto się wielu gimmicków oficjalnego modelu, które jak dla mnie dawały więcej szkody niż pożytku. Świetne zwieńczenie setu i model, który mogę śmiało polecić. MP był dobry na swoje czasy, ale przy Grinderze dopiero widać jak bardzo się zestarzał.
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Highbrow98
Autoboty
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Byłem dzis na zakupach

Post autor: Highbrow98 » wt mar 07, 2017 6:30 pm

Mógłby z tego być świetny odcinek Grimlock Show.
Aha, jeszcze jedno - zgiń śmiercią tragiczną.

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Byłem dzis na zakupach

Post autor: Gladky » wt mar 07, 2017 6:35 pm

Jeżeli chodzi o Grimlock show - way ahead of you. Myślałem o tym od czasu pierwszych renderów. Co do reszty - pozwól że będę napawał się posiadaniem Cheetora, który wciąż di Ciebie nie dotarł:-P
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości