Mój kącik małego chłopca - kolekcja Lemo

Awatar użytkownika
Tenkarlos
Bezrangowiec
Posty: 64
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mój kącik małego chłopca - kolekcja Lemo

Post autor: Tenkarlos » czw lip 27, 2017 8:42 pm

Cholera, masakrycznie zaśmiecamy temat Lema. Może któryś z modów przeniesie to do działu Kiermasz?

MaqBaq - jeśli płaciłeś przez PayPala to masz chyba do 180 dni od wysłania płatności na założenie roszczenia. Zaloguj się do konta PayPal i z jego poziomu wskaż transakcję, którą chciałbyś reklamować.
Obrazek

Awatar użytkownika
MaqBaq
Posty: 321
Rejestracja: śr cze 21, 2017 11:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mój kącik małego chłopca - kolekcja Lemo

Post autor: MaqBaq » pt lip 28, 2017 9:35 am

Również proszę o przeniesienie wątku do innego działu:) Niech to będzie przestroga dla potomnych!

Dzwoniłem do PayPala i uzyskałem informację, że jest możliwość złożenia takiej reklamacji i to pomimo faktu, iż nie posiadam u nich konta i nie posiadałem takiego w momencie dokonywania transakcji :shock: . Musiałbym jednak takie konto założyć i dopiero wtedy złożyć reklamację do transakcji wykonanej POPRZEZ ich serwis. Oczywiście po założeniu konta PayPal i po zalogowaniu transakcja nie będzie widoczna w historii, tak więc konieczny będzie kontakt telefoniczny.

Zdecydowałem się jednak skontaktować z moim bankiem i właśnie tam złożyć reklamację. Oczywiście z początku konsultant informował mnie, że taka reklamacja raczej nie będzie pozytywnie rozpatrzona, gdyż winę ponosi tu nieuczciwy sprzedawca a nie bank. Gadka jednak diametralnie się zmieniła, kiedy spytałem czy reklamacja będzie rozpatrywana w trybie Chargeback. Po chwili konsultacji (z działem reklamacji?) pracownik banku poinformował mnie, że reklamacja raczej na pewno zostanie rozpatrzona pozytywnie ;) Tak więc czekam (do 30 dni kalendarzowych), poinformuję Was o dalszym rozwoju sprawy.

Awatar użytkownika
Lemo
Posty: 103
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:17 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Mój kącik małego chłopca - kolekcja Lemo

Post autor: Lemo » pn lip 31, 2017 3:02 pm

Mam konto na PP i przez nie płacę.
Pieniążki wróciły do mnie na szczęście.

Nie ma problemu z OT, mam nadzieję, że odzyskasz kasę...

Awatar użytkownika
MaqBaq
Posty: 321
Rejestracja: śr cze 21, 2017 11:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Mój kącik małego chłopca - kolekcja Lemo

Post autor: MaqBaq » śr gru 27, 2017 8:54 am

Ostateczny update - PayPal odzyskał pieniądze i już mam je na koncie. Minęło pół roku (!) od transakcji i to przez moją nieuwagę powstał problem. Co prawda trzeba było się kilkukrotnie przypominać, ale ważny jest efekt końcowy:) Brawo PayPal! :D

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość