O nas czyli kim jeteśmy

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

O nas czyli kim jeteśmy

Post autor: Gladky » pn cze 26, 2017 3:53 pm

Na prośbę jednego z użytkowników zakładamy temat, w którym będziecie mogli napisać kilka słów o sobie i przedstawić się reszcie forumowiczów. Zachęcam do wpisywania się zwłaszcza tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z fandomem i tym, którzy chcą zostawić po sobie trwały ślad w społeczności:) .
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O nas czyli kim jeteśmy

Post autor: Zedicus » pn cze 26, 2017 8:20 pm

Cześć, nazywam się Bartek i jestem anonimowym zbieraczem figurek. Niestety nie mam już 12 lat...

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :) Jak najbardziej zachęcam do przywitania się :) Może nawet założenia tematu z kolekcją ? ;)

Awatar użytkownika
MaqBaq
Posty: 321
Rejestracja: śr cze 21, 2017 11:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O nas czyli kim jeteśmy

Post autor: MaqBaq » wt cze 27, 2017 12:57 am

Witam wszystkich, jestem nowy:) Trafiłem tutaj, gdyż fascynują mnie filmy Michaela Baya;) a tak na serio to natknąłem się na stronę i forum jakiś czas temu, chyba przy okazji lektury recenzji Quakeblasta by Gladky. Przyznaję się, że nikogo tutaj nie znam, ale postaram się nie być zbytnio aspołeczny i być może nawet jeszcze parę razy się odezwę.

Coś o mnie... Rocznik '82, przykładny mąż i ojciec (a co!). Za małolata miałem całkiem sporą kolekcję figurek TF(G1+G2), G.I.Joe, TMNT, MotU itp. Niestety, wszystkie poszły się *%^#$ jak groupies po koncercie FEELa.

Parę lat temu przy okazji grania w TF Legends odświeżyłem sobie trochę temat TF i zamówiłem CW Megatrona. Po paru latach stagnacji Megs poczuł się mocno osamotniony i w efekcie z tygodnia na tydzień zaczęło przybywć mu towarzyszy z ogólnodostępnych serii Combiner Wars oraz Titans Return. Z racji wrodzonego skąpstwa przyjałem taktykę polowania na promocję i poprzez stały monitoring popularnych serwisów (allegro/olx/ceneo/ebay) oraz przecen w marketach (głównie Tesco) udało mi się wyhaczyć sporo fajnych okazji - jakieś 90% mojej kolekcji a doliczyłem się 27 figurek. Wiem, że to nie MP i moja "kolekcja" nawet nie umywa się do Waszych, ale od czegoś trzeba zacząć, prawda?:)

Kilka tygodni wstecz doznałem olśnienia i tajemnicze siły sprawiły, że zamówiłem wspomnianego wcześniej Quakeblasta od C9 oraz KBB MP21+. Jak na razie Figurki pokroju np. FT Sovereigna pozostają w sferze moich marzeń, ale kto wie co przyniesie przyszłość?;P Przyznam, że w miarę eksploracji tematu zainteresował mnie rynek KO i aktualnie ostrzę zęby na MPP10 czy też Jinbao Warbotrona. Mam nadzieję poznać tutaj fajnych ludzi i wymienić się opiniami w temacie TF, paroma chamskimi odzywkami oraz zdjęciami z niewydepilowanymi okolicami bikini w stringach w panterkę. Pozdro!

Awatar użytkownika
Megastorm
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 28, 2017 6:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O nas czyli kim jeteśmy

Post autor: Megastorm » śr cze 28, 2017 6:57 pm

Hahahaha!!!
Po tylu latach nieobecności stało się!!! Megastorm powrócił!!!!

Mam na imię Janusz i byłem świadkiem kreowania się fandomu transformers od czasów pierwszego forum gdzie miałem nick Galvatron.
W późniejszych już pod pseudonimem Megastorm publikowałem foto komiksy stworzone ze wsparciem innego członka Starej Gwardii, Blastera.
Obowiązki zawodowe i brak czasu sprawiły że byłem przez kilka ostatnich lat niekatywny w świecie fandomu. Bardzo mnie zasmuciła wiadomość że poprzednie forum przepadło. Oby te miało lepszy los.

Obecnie od niedawna prowadzę blog poświęcony recenzjom komiksów proletarian.blox.pl na który zapraszam jak i jego fanpage na facebooku https://m.facebook.com/Proletarian616/?ref=bookmarks.

Star Saber
Posty: 6
Rejestracja: pn sie 21, 2017 10:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O nas czyli kim jeteśmy

Post autor: Star Saber » pn sie 21, 2017 4:10 pm

Tu stary Ultra Magnus ze starego forum Tfy.pl gdzie zanim byłem Ultra Magnusem byłem najpierw Star Saberem (do którego wróciłem). Stare komiksy na moim blogu:

http://petessuperrobots.blogspot.be

Awatar użytkownika
Notecja
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 23, 2017 9:49 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: O nas czyli kim jeteśmy

Post autor: Notecja » śr sie 23, 2017 10:36 pm

Hej, jestem Notka z starego forum Tfy.pl

Miło znów spotkać się z ekipą ; )
W skrócie moją ulubioną serią było Transformers Animated, kiedyś pisywałam opowiadania, grałam na części forum RPG, byłam na jednym czy dwóch zlotach.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość