Pytania, wskazówki i porady

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Pytania, wskazówki i porady

Post autor: phdwd » wt lip 04, 2017 8:39 pm

Temat zakładam z prostego powodu - nie każdy jest customiarzem ale każdy może chcieć "doładnić" swoją figurkę. Co tu wrzucać pewnie każdy się domyśla. Mam nadzieję, że koledzy zajmujący się polepszaniem modeli ale także inne osoby posiadające przydatne informacje będą chętnie pomagać :)

Jakiś czas temu znalazłem kanał na platformie YouTube, na którym jest kilka poradników jak ładnie domalować figurki z TLK. Wrzucam link do playlisty, do której prawdopodobnie będą dodawane kolejne filmiki.
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Awatar użytkownika
Torasek
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 01, 2017 3:48 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pytania, wskazówki i porady

Post autor: Torasek » ndz lip 16, 2017 2:27 pm

To może ja wrzucę pierwszą. Nie do końca związaną z customizacją.

Widziałem, że czasami zdjęcia z photobucketa są niedostępne. Ja też z niego korzystałem, a przed nim jeszcze z wielu stron do darmowego hostingu zdjęć. Ale znalazłem inny sposób na szybsze i długotrwałem wrzucanie fotek. Założyłem bloga na bloggerze, tam wrzucam posta z samymi zdjęciami, publikuję, a później kopiuję linki. Działa znacznie szybciej i dłużej.

Awatar użytkownika
Shinigami
Posty: 32
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:20 am
Kontaktowanie:

Re: Pytania, wskazówki i porady

Post autor: Shinigami » wt lip 18, 2017 1:22 pm

imgur, ziomuś.

Awatar użytkownika
Torasek
Posty: 29
Rejestracja: śr mar 01, 2017 3:48 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Pytania, wskazówki i porady

Post autor: Torasek » wt lip 18, 2017 3:26 pm

Shinigami pisze:
wt lip 18, 2017 1:22 pm
imgur, ziomuś.
Nope, też korzystałem.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość