Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata

Odpowiedz [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata

Post autor: Gladky » śr kwie 05, 2017 6:39 pm

Dziś mam przyjemność zaprosić Was na pierwszy odcinek nowego cyklu na kanale. Tym razem będzie spontanicznie i na temat baaardzo marnego kawałka plastiku. Jeżeli chcecie widzieć więcej tego typu materiałów to dajcie mi znać, bo zdecydowanie mam nad czym się pastwić... yyy co recenzować.


Obrazek



https://www.youtube.com/watch?v=YvshKdN9oLU


Jak zwykle materiały są też publikowane na Maniacyfigurek.pl, więc zaglądajcie jeśli chcecie pozostawać na bieżąco.
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata

Post autor: Armada Starsky » sob kwie 08, 2017 10:21 pm

Short Haul z Combiner Wars
"Yeeees!"

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata

Post autor: Armada Starsky » ndz cze 11, 2017 3:17 pm

Masz AoE Leader OP? :p

(Niech ten limit znaków...)
"Yeeees!"

Filip_0524
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 01, 2017 8:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata

Post autor: Filip_0524 » ndz cze 11, 2017 6:13 pm

Nie przesadzaj. Leader Optimus z AoE nie jest aż tak zły aby trafił do takiego materiału. Wiem, że nie jest szczytem technologicznych możliwości i na pewno nie kupił bym go za cenę za jaką chodził w Polsce swego czasu (Na ebayu dalej chodzi za magiczne 60$), ale uwierz mi - ten świat widział już o wiele gorsze figurki, które bardziej by pasowały do tej serii filmów.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata

Post autor: Gladky » ndz cze 11, 2017 6:35 pm

Zgadzam się. Uważam, że Leader OP mimo swoich oczywistych wad i kretynizmów pokroju chromowanej bombki w skorupie, którą można dosłownie zdjąć z robota i postawić obok wciąż pozostaje względnie kompetentną i działającą figurką. Nie dostaniesz choroby skóry od jego dotykania i raczej nie powinien się zdezintegrować od samego patrzenia.

Short Haul jest bardzo słaby, ale jest z nim podobnie jak z OP. To wciąż model, który działa, a znaczna część jego kompromisów wynika z tego, że musi być kroczem Deva i przez pryzmat tego również powinien być postrzegany. Czy jest dobrym transformerem? Zdecydowanie nie, ale jeszcze trochę brakuje mu do magicznej granicy barachła

Za kilka dni pewnie pojawi się kolejny odcinek serii to zobaczycie jak bardzo złe potrafią być figurki:)
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Highbrow98
Autoboty
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata

Post autor: Highbrow98 » ndz cze 11, 2017 11:32 pm

To wszystko zależy, o którym LOPie mówimy :P.

Awatar użytkownika
Sir Steel Jack
Posty: 23
Rejestracja: wt maja 16, 2017 7:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Plastikowe barachło czyli najgorsze figurki świata

Post autor: Sir Steel Jack » sob lip 29, 2017 1:07 am

Plastikowe barachło... może jakakolwiek figurki dodawana do oficjalnych gazetek Transformers, np. figurka Windblade z badziewnymi stawami malowaniem i odpryskami plastiku (choć za 10 zeta nie ma co oczekiwać cudów...) i, z nieznanych mi powodów, logiem Decepticonów, choć przynależy do Autobotów. Choć mam przypuszczenia, że cały budżet na ten dodatek do magazynu, składający się z kilku centów i kiści bananów poszedł na miecz, bo to najlepsze co ta figurka ma do zaoferowania.
Mój Deviantart, na który wrzucam coś raz na ruski rok

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość