Gimmick Ultra Magnusa z G1 w figsie z CW

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gimmick Ultra Magnusa z G1 w figsie z CW

Post autor: Zedicus » śr sie 02, 2017 11:55 am

MaqBaq pisze:
wt sie 01, 2017 5:16 pm
Najdroższy deluxe, jakiego kupiłem kosztował 60zł (TR), najtańszy 35zł (również z TR)
Jeżeli chodzi o voyagery - 65zł (CW), najtaniej bodajże 37zł (też CW)
Jeżeli chodzi o leadery (CW) to dałem za każdego około 120zł - gdybym poczekał, kupiłbym taniej
Wszystko oczywiście nówki w pudełku, kwestia czasu, cierpliwości i szczęścia
Daj mi namiary na swojego dilera! :)
Sir Steel Jack pisze:
pn lip 31, 2017 3:17 pm
Ale bardziej chciałem się dowiedzieć, czy warto kupić Magnusa z CW
Jak dla mnie warto. Oczywiście im taniej tym lepiej. Magnus ma sporo wad, najlepiej obejrzyj przeczytaj sobie jakąś recenzję, ale dla mnie dalej jest fajną figurką.
Transformacja jest świetna, fakt że mamy Magnus transformuje się z funkcjonalnego ciągnika z przyczepą do robota jest genialny. Fakt, że szoferka jest po prostu oplatana przez resztę i w zasadzie mogła by być oddzielnym elementem ale i tak uważam że jest to sprytne rozwiązanie i dobrze wykonane.

Fakt klasa Leader jest skalowo trochę z tyłka i nic do niej nie pasuje, ale ja np. obwiesiłem Magnusa w alt modzie deluxami w robot mode i wygląda to świetnie, więc fakt że masz tylko deluxy nie powinien tutaj przeszkadzać.

No i moim zdaniem Magnus nie powinien mieć tranformowalnej szoferki, to jest gimick Optimusa a nie Magnusa :)

Podsumowując to nie jest figurka którą trzeba mieć i jest jakaś specjalnie wyjątkowa. To jest całkiem solidny figs postaci. Jak lubisz postać albo potrzebujesz skompletować ekipę The Movie albo Lost Light to moim zdaniem się nie zawiedziesz.

Awatar użytkownika
MaqBaq
Posty: 321
Rejestracja: śr cze 21, 2017 11:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gimmick Ultra Magnusa z G1 w figsie z CW

Post autor: MaqBaq » śr sie 02, 2017 4:28 pm

Daj mi namiary na swojego dilera! :)
Już niedługo, cierpliwości ;)

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Gimmick Ultra Magnusa z G1 w figsie z CW

Post autor: Armada Starsky » śr sie 02, 2017 5:25 pm

MaqBaq pisze:
śr sie 02, 2017 4:28 pm
Daj mi namiary na swojego dilera! :)
Już niedługo, cierpliwości ;)
"*dziesięć lat później* Zed. Tak mi się przypomniało, że miałem dać te namiary. Nie obrazisz się za spóźnienie?"
"Yeeees!"

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości