TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Awatar użytkownika
Demo2nd
Decepticony
Posty: 128
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Post autor: Demo2nd » śr wrz 13, 2017 1:49 pm

Postać: Hmm... niech będzie Shockwave, za to że jest po prostu ciekawszy niż Soundwave.

Postać filmowa: Ciężki wybór, ale Sentinel Prime. Hound faktycznie ma brodę i głos Johna Goodmana, ale jednak Sentinel ma trochę więcej charakteru i miał jakieś motywacje. Jeśli chodzi o design to Sentinel bije na tym polu Hounda. No i poza tym, głos Leonarda Nimoya robi jednak swoje.

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Post autor: phdwd » śr wrz 13, 2017 4:49 pm

G1 Sound i Sentinel
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Awatar użytkownika
MaqBaq
Posty: 321
Rejestracja: śr cze 21, 2017 11:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Post autor: MaqBaq » pt wrz 15, 2017 2:09 pm

Postać: Shockwave - Soundwave bez kaset niewiele by zdziałał.
Postać filmowa: Tym razem nie dam rady rzucić monetą, więc niech będzie Ironhide

Gretzki
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 10:32 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Post autor: Gretzki » wt wrz 19, 2017 7:40 pm

Shock, Sentinel

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Post autor: Gladky » wt wrz 19, 2017 8:18 pm

Z G1 jakoś zawsze darzyłem Soundwave'a większą sympatią i dlatego to on ma mój głos. W drugim pojedynkiu głosuję na Sentinela z tych samych powodów co ostatnio :)
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Post autor: Zedicus » wt wrz 19, 2017 8:27 pm

page26.jpg
normalnie mi smutno...

A jeśli chodzi o aktualne głosowanie:
Postać: G1 SHOCKWAVE - nie ma tu żadnego dylematu

Postać filmowa: tu w sumie jest mi obojętne, niech będzie SENTINEL PRIME

Awatar użytkownika
Kolejny
Nostradamus
Posty: 105
Rejestracja: sob kwie 15, 2017 9:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Post autor: Kolejny » wt wrz 19, 2017 8:37 pm

Moje głosy to Soundwave i Sentinel. Szczerze to jestem zdziwiony, że Shocku ma taką przewagę. :)
Obrazek

Highbrow98
Autoboty
Posty: 52
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:00 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Post autor: Highbrow98 » wt wrz 19, 2017 8:44 pm

Shock, Sentinel.

Awatar użytkownika
Clovercon
Decepticony
Posty: 268
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:31 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Post autor: Clovercon » wt wrz 19, 2017 9:32 pm

Postać: Soundwave to również dobra postać, ale w każdym głosowaniu wygrywa u mnie Shockwave.

Obrazek

Postać filmowa: Mam tu dylemat, ponieważ Hounda też lubię, ale zagłosuję na Sentinela.

Awatar użytkownika
Gladky
Prime
Posty: 135
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:06 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: TEMAT DO GŁOSOWANIA: TRANSFORMERS THE BEST OF THE BEST

Post autor: Gladky » śr wrz 20, 2017 9:30 am

VII, PÓŁFINAŁOWY ETAP zakończony!

Po podsumowaniu Waszych głosów publikujemy tabele ze zwycięzcami

Obrazek

W kategorii Postać zwycięzcą dosłownie o włos jest G1 Soundwave. Wasze głosy prezentowały się następująco:

Forum
Soundwave 3 Shockwave 6
Facebook
Soundwave 7 Shockwave 4
Łącznie
Soundwave 10 Shockwave 10

Głosowanie było bardzo wyrównane i to co Shockwave ugrał na forum, Soundwave odrobił na Facebooku. W rezultacie mamy pierwszy remis w naszym forumowym pojedynku i to na bardzo wysokim szczeblu. Zgodnie z zasadami sięgamy po najbardziej przekonujący argument w dyskusji, który przeważy szalę. Wśród Waszych głosów każdy z zawodników otrzymał po jednym z takich argumentów:

Shockwave:
MaqBaq pisze:
pt wrz 15, 2017 2:09 pm
Postać: Shockwave - Soundwave bez kaset niewiele by zdziałał.
Soundwave:
Piotr Dubiel pisze: Podobnoć w komiksach Shockwave to mega wyjadacz. Tylko że tu mamy G1, zatem dziwię się że pokonał wcześniej Megsa. W końcu na ekranie Megsa jest więcej, Shock miał swoje chwile ale za mało. Soundwave to ikona Conów. Nie tylko za swój charakter i minionów. Głos oczywiście na niego.
Kasety może i są dużą pomocą, jednak nie definiują Soundwave'a i nawet bez nich ma wiele wartości, za które jest ceniony. Mimo że Shockwave w komiksach jest potężną postacią, to wcale nie znaczy, że jest lepszym Transformerem. Nie szukamy najsilniejszego, a najlepszego. Poza tym o ile komiks może w jakimś stopniu wspomagać argumentację, o tyle mówiąc G1 myślimy jednak w głównej mierze o kreskówce (choćby przez wzgląd na jej nieporównywalnie większą popularność), a dopiero w drugiej kolejności o komiksach. Nawet w głosowaniu mamy kadr z serialu. Niestety nikt nie podjął próby obronienia kreskówkowego Shockwave'a, co też osłabia jego pozycję. Nie mogę również nie zgodzić się z argumentem, że Soundwave jest ikoną Decepticonów, w końcu od jego facjaty pochodzi ich znak frakcyjny. Zabrakło mi natomiast choćby wspomnienia co tak naprawdę czyni Shockwave'a lepszym. Wybór był trudny, ale ostatecznie przychylam się do Soundwave'a i mam nadzieję, że zwolennicy Shocka zrozumieją dlaczego.

Obrazek

W kategorii Postać filmowa zwycięzcą jest Sentinel Prime. Wasze głosy prezentowały się następująco:

Forum
Sentinel 8 Ironhide 1
Facebook
Sentinel 6 Ironhide 3 Hound 2
Łącznie
Sentinel 14 Ironhide 4 Hound 2

Tym razem nie było żadnych wątpliwości. Sentinel wygrał aż dziesięcioma głosami przewagi nad Ironhide'em i dlatego przechodzi do finału.


A TERAZ COŚ NA CO WSZYSCY CZEKALIŚCIE

W finale czeka na Was głosowanie we wszystkich czterech kategoriach. Wasze głosy rozstrzygną kto zasługuje na tytuł najepszego z najlepszych

FINAŁ:

Postać: BEAST WARS DINOBOT VS G1 SOUNDWAVE

Postać filmowa: SENTINEL PRIME VS LOCKDOWN

Figurka Transformers: MASTERPIECE MEGATRON VS TITANS RETURN TRYPTICON

Obrazek

Figurka Third Party: FANS TOYS SOVEREIGN VS PERFECT EFFECT GORIRA

Obrazek


To już ostatnie głosowanie, więc nie zapomnijcie okazać wsparcia swoim faworytom! Macie czas do północy z wtorku na środę 26.09.2017. Wkrótce po ogłoszeniu wyników wskażemy użytkownika forum, który w swoich przewidywaniach był najbliższy finałowej drabince. Nagrodzimy go też Premier Edition Slashem z filmu Transformers Ostatni Rycerz.
[/quote]
Me Grimlock love challenge! https://www.youtube.com/user/GladkY
Obrazek

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości