San Diego Comic Con 2017

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

San Diego Comic Con 2017

Post autor: Zedicus » czw lip 20, 2017 8:57 am

Się zaczął :)
Na razie nie pokazano absolutnie nic czego nie widzielibyśmy wcześniej.
Natomiast o 11 ichniejszego czasu ma się zacząć panel poświęcony Transformerom, w tym Powers of Prime. Dla nas to będzie jakaś 20 wieczorem.
Osobiście nie mogę się doczekać.
Dotychczasowe wystawki:
The Last Knight

Robots in Disguse

Rescue Bots

Shreddicus Maximus

Tribute 10th Anniversary Movie Leader Optimus Prime

Movie Masterpiece MPM-3 Bumblebee

Titans Return

Movie Masterpiece MPM-4 Optimus Prime

I obrazek dla FB :)

Obrazek

Awatar użytkownika
Clovercon
Decepticony
Posty: 268
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:31 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: San Diego Comic Con 2017

Post autor: Clovercon » czw lip 20, 2017 6:27 pm

Pierwsze zdjęcia Transformerów z Power of the Primes. :)
Z tego co zostało na razie ukazane ciekawią mnie Rodimus i Beachcomber.

Obrazek

Awatar użytkownika
Sir Steel Jack
Posty: 23
Rejestracja: wt maja 16, 2017 7:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: San Diego Comic Con 2017

Post autor: Sir Steel Jack » czw lip 20, 2017 9:38 pm

Z tego co widzę wracają łączniki z combiner wars.
Nad wyraz dziwią mnie proporcję Starscrema. Osobiście nie mam nic przeciwko nieco "kreskówkowym" proporcją, ale te graby jak wagony towarowe i puste golenie... Miałbym co do tego swoje małe przypuszczenia, jakoby Star robiłby za tego... jak się na niego mówiło... no, środek gestalta. Otwór na łącznik mogły by się znajdować w otworach silników i rękawicach jak bocheny chleba. Choć nie byłbym czegoś takiego pewien (bo w samych dyszach nie ma miejsca na zgięcie łączynika), ale jeszcze się zobaczy.
Beachbomber całkiem spoko wygląda.

Jednak najciekawiej wygląda Rodimus. A raczej jego możliwości/gimicki, jak zwał tak zwał. Wedle seibertron będzie można przedstawić swoistą przemianę Hot Roda w Rodimusa Prime, bo w pakiecie jest Delux Hot Rod (choć nie wróżę, że będzie jakoś wybitnie wyglądał), którego po przywdzianiu w garnitur z przyczepy przeskalowuje się na Leadera (którego widać na zdjęciach). Plus matryca przywódctwa z wymiennym titan masterem. Już czekam na te zdjęcia gdzie w obudowie matrycy będą wkładane łby innych masterów.

No i całkiem sporo tych wszelakich naklejek na figsach.
Mój Deviantart, na który wrzucam coś raz na ruski rok

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: San Diego Comic Con 2017

Post autor: Armada Starsky » pt lip 21, 2017 12:51 pm

1.Pretenderzy stają się nie jakimi "Prime Masterami"... heh... wolałbym Pretender Shelle jako coś w rodzaju 3rd Party City Commandera. Ogólnie z Pretenderów z PWT (Prime wars trilogy) zakupię chyba jedynie Metalhawka z tamtego 5-packu, a reszta mnie nie obchodzi.

2. Jeśli chodzi o starscreama to ciekawe z czym by się combine'ował. Może z jakimiś Deluxe Seekerami? Właściwie to to nie byłoby pierwsze użycie łączników z CW nie w Combiner Wars. W LG Godbomberze użyto tych łączników i wmontowano je w jego uda (oraz wygląda to estetyczniej niż u tego Starscreama).

3. Deluxe Jazz? Te jego łokcie przypominają te od CW Brawla (a były one mega kiepskie oraz szybko robiły się luźne). Bardziej mi się podoba Universe/classics Jazz.

4. Beachcomber choruje na to co lubię czyli cartoon-accurate :) . Zakupię go napewno.

5. Dreadwind i Darkwing wyglądają spoko. Co prawda wolałbym ich jako Voyagerów, ale przynajmniej skalują się z Ginraiem (ciągnikiem)...

6. Rodimus? Fajny gimmick. Co prawda niekanoniczny, ale jako fan Brave lubię wszelakie porządnie zrobione Combinery :) .

Podsumowując: zapowiada się dobrze. Mniej więcej poziom TR tyle, że bez headmasterów :). Oby Prime Masterzy nie zniszczyli figurek z tej linii.

Edit: ZOBACZYŁEM HEREZJĘ!!!!11111!!!! DreadWind i DarkWing nie mają POWERMASTERÓW!!!
"Yeeees!"

Awatar użytkownika
MaqBaq
Posty: 321
Rejestracja: śr cze 21, 2017 11:04 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: San Diego Comic Con 2017

Post autor: MaqBaq » pt lip 21, 2017 4:01 pm

Jedynie Hot Rodimus i Beachcomber wyglądają całkiem sensownie, reszta niezbyt mi podchodzi. Dreadwind to jakaś porażka, Darkwing ciut lepszy a Jazz i SS wyglądają jak po planie treningowym z Robertem Burneiką. MikroPretender? Prime Master? Nie jestem na bieżąco z IDW...

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: San Diego Comic Con 2017

Post autor: phdwd » pt lip 21, 2017 4:22 pm

Ten Starscream... Czy to przypadkiem nie jest poważniejszy remold tego z CW? Chciałbym go dostać w łapy i zobaczyć czy dałoby się te Popeyeowe łapy podmienić na te z CW... Ogółem figs wygląda spoko, poza wspomnianymi łapami. Kupię i przerobię :)

Jazz to jakaś pomyłka. Tryb wozu jest trochę zbyt pociągły a robot mode... No po prostu nie! Na dodatek light piping wraca :T Niby to lubię ale Gladky ma trochę racji - nie każdy ma tak ustawioną półkę by oczy były dobrze podświetlone.

Wing&Wind... Szkoda, że to remoldy a nie nowe figsy (na co wskazywał Zed pisząc o transformacji Nitro Zeusa). Tym co sprawiło mi największy zawód jest peg z CW, który mógł zostać jakoś ładnie zastąpiony. Niestety państwo z Hasbro woleli go dodatkowo uwydatnić.

Beachcomber kontynuuje tradycję niezłych legendsów i pewnie go kupię.

Pretender nie jest zły ale mógłby być lepszy. Mógłby być tym o czym napisał Starsky. Pomysł z Prime-powermasterami nie jest zły - wreszcie będzie co włożyć do klaty Overlorda! Ciekawe tylko jak wyjaśnią ich rozmiar...

Rodimus... "I co ja mam z panem zrobić?"... Nie mogli zrobić zbroi dla tego z TR bo woleli zachachmęcić więcej kasy. Zamiast tego dali jakieś coś co na oko nie będzie dobrym deluxem. Śmierdzi mi to sygnalizacją świetlną od Animkowego Prowla..."Tak się nie robi. Panowie! Wychodzimy!"
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: San Diego Comic Con 2017

Post autor: Zedicus » pt lip 21, 2017 4:50 pm

Jakieś podsumowanie i linki do zdjęć dam wieczorem, na razie luźne przemyślenia.

Mam nadzieje że to nie wszystko co pokażą(choć pewnie tak, kolejne newsy dopiero na hasconie) ale jak dla mnie ostro w dół ale po kolei.

Powrót Pretenderów: miałem nadzieje na lepszy powrót niż powłoka dla PowerMasterów (swoją drogą kiedyś wymyśliłem coś takiego, że PowerMasterzy zasilali by powłoki Pretender, które byłby oczywiście wielkości TFów - trzeba będzie napisać do prawników Hasbro ;) ) ale to i tak lepszy pomysł pojazdy Titan Masterów, więc okej. Jak wyjdzie Bludegon czy Carnivac to pewnie kupię z sentymentu.

Jazz, jest jaki jest, na pewno nie wymienię swojego Universe i to w sumie też wiele mówi o serii. W TR kupowałem figurki nawet jeśli miałem już ich klasyczną interpretacje i dotyczy to tak dobrych moldów jak Universe Scourge.

Beachcomber - kompletnie nieznana mi postać, ale rzeczywiście wygląda nieźle.

Rodimus to perełka tej prezentacji. W pierwszej chwili miałem mieszane uczucia, bo myślałem że deluxe to niewielki remold tego z TR, ale nie to co najmniej spora przeróbka plus zbroja. Super pomysł, spodziewałem się go i wykonanie bardzo na plus. Mam ochotę odwołać zamówionego Legeneds Hot Roda.

Dreadwind i Darkwing(teraz Balckwing) - na jakbym dostał liścia w twarz. Jak przeczytałem że będą to wpadłem w euforię. Jak zobaczyłem że to remoldy CW to się załamałem. Po pierwsze Darkwing to remold Air raida, a Dreadwind Skydive'a który jest remoldem Air Raida! Nie wspomnę już o tym że CW przejadła się fanom bo była remoldem na remoldzie. A tu rozpoczynamy nową serią od odgrzewanego kotleta! Kto wpadł na ten pomysł?
Pociesza mnie tylko że Skydive i Air raid to jedne z lepszych moldów CW... niestety w ogóle nie sprawdzają się w roli samolotów. Są za małe i kanciaste. W CW można to było wybaczyć bo tworzyły świetnego Superiona. Co tutaj ma tłumaczyć biedne alty to nie wiem.
Co więcej Darkwing został najprawdopodobniej tak zremoldowany że nie da się złożyć skrzydeł do tyłu! Wygląda przez to jak motyl, o fakcie że to nie jest "kanoniczne" nawet nie wspomnę.
No i mamy oficjalny mold łączony Dreadwing! Yupi! Szkoda że tryb ten wygląda gorzej niż w G1...

Jestem autentycznie załamany. A wystarczyło wziąć figurki z G1 i dorobić im artykulacje... Pewnie też bym marudził, że mogli się bardziej postarać ale byłbym zadowolony. A tak...

Armada Starsky
Autoboty
Posty: 190
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:55 am
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: San Diego Comic Con 2017

Post autor: Armada Starsky » pt lip 21, 2017 4:56 pm

phdwd pisze:
pt lip 21, 2017 4:22 pm
Ten Starscream... Czy to przypadkiem nie jest poważniejszy remold tego z CW? Chciałbym go dostać w łapy i zobaczyć czy dałoby się te Popeyeowe łapy podmienić na te z CW... Ogółem figs wygląda spoko, poza wspomnianymi łapami. Kupię i przerobię :)

Pretender nie jest zły ale mógłby być lepszy. Mógłby być tym o czym napisał Starsky. Pomysł z Prime-powermasterami nie jest zły - wreszcie będzie co włożyć do klaty Overlorda! Ciekawe tylko jak wyjaśnią ich rozmiar...

Rodimus... "I co ja mam z panem zrobić?"... Nie mogli zrobić zbroi dla tego z TR bo woleli zachachmęcić więcej kasy. Zamiast tego dali jakieś coś co na oko nie będzie dobrym deluxem. Śmierdzi mi to sygnalizacją świetlną od Animkowego Prowla..."Tak się nie robi. Panowie! Wychodzimy!"
1. Korpus ma ten sam. Głowę podobną, ale reszta jest inna. Schemat transformacji prawie, że identyczny. (chwilę temu porównywałem foto z moim CW Leader Skywarpem).

2. Dzięki Hasbro będę miał po raz kolejny wodę na młyn by zrzędzić jak Kup nad CHUGiem.... Titan masters forever :(

3. Oby Leader dawał radę... Combinery (a to jest Combiner) głównie kupuje się ze względu na tryb połączony :) . Deluxe pewnie będzie kiepski. Ciekawe czy można tam wpiąć TR/LG Hot Roda.
"Yeeees!"

Awatar użytkownika
phdwd
Posty: 117
Rejestracja: ndz mar 05, 2017 9:18 pm
Lokalizacja: Warszawa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: San Diego Comic Con 2017

Post autor: phdwd » pt lip 21, 2017 5:01 pm

Ciekawe czy można tam wpiąć TR/LG Hot Roda.
I co jeszcze? Może chcesz by wreszcie wydali dobrego G1 Optimusa? Albo żeby Hasbro zrobiło poprawnie wszystkie gimmicki z JG1?
Nie oczekujmy niemożliwego :T
Nie ma sprawiedliwości, jestem tylko ja.

Zedicus
Posty: 153
Rejestracja: śr mar 01, 2017 11:40 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: San Diego Comic Con 2017

Post autor: Zedicus » pt lip 21, 2017 5:16 pm

@Starski Jeszcze raz nie użyjesz cytowania selektywnego to dam Ci oficjalne ostrzeżenie - 3 ostrzeżenia = czasowy ban!
Twoich postów się po prostu nie da czytać.
Armada Starsky pisze:
pt lip 21, 2017 4:56 pm
3. Oby Leader dawał radę... Combinery (a to jest Combiner)
Sam jesteś Combiner. To jest robot plus zbroja tak jak w przypadku Ultra Magnusa figurki czy Power Mastera Prime.
Armada Starsky pisze:
pt lip 21, 2017 4:56 pm
Deluxe pewnie będzie kiepski
Akurat zapowiada się bardzo sympatycznie, w sumie nie wiem czy nie lepiej niż TR :)

Armada Starsky pisze:
pt lip 21, 2017 4:56 pm
Ciekawe czy można tam wpiąć TR/LG Hot Roda.
Chyba nie. Klata Rodimusa jest z pleców Hot Roda i wymaga by Rodek umiał zrobić pełen skłon.


Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości