[PROJEKT] Regulaminu

Awatar użytkownika
Lemo
Posty: 103
Rejestracja: śr mar 01, 2017 10:17 am
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: [PROJEKT] Regulaminu

Post autor: Lemo » czw mar 30, 2017 2:26 pm

Zrobisz jak zechcesz, ale wg mnie to zły pomysł.
Nie czuje potrzeby zaznajamiania się z odwołaniami innych, tak samo nie czuje potrzeby upubliczniania mojego zażalenia.
Jeśli Administracji taki temat z żalami odpowiada to proszę bardzo.

GuMIŚ
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:45 am
Kontaktowanie:

Re: [PROJEKT] Regulaminu

Post autor: GuMIŚ » pt mar 31, 2017 10:24 am

Pewnie zmienimy na łagodniejszą wersję, bo jakiś wentyl bezpieczeństwa musi być. Admin też człowiek i niekiedy podejmuje pochopne decyzje. Z drugiej strony, patrząc choćby po FBkowe grupie TFPL, niekiedy moderator wprost zaczyna przesadzać ze swoją funkcją, wówczas trzymanie tego w PW pozwala utopić niewygodny dla niego temat.

Kończąc: dopuszczałbym polemikę z decyzjami, ale priv lub jeden wybrany temat. Oczywiście admin / mod ma prawo stać przy swoim i nawet jeśli dyskusja będzie na 10 stron, utrzymać decyzję w mocy. Po prostu nie chcę budować muru: Pan Admin / Mod vs użytkownik. To nie prawa administracyjne :)

Awatar użytkownika
Tenkarlos
Bezrangowiec
Posty: 64
Rejestracja: śr mar 01, 2017 12:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: [PROJEKT] Regulaminu

Post autor: Tenkarlos » pt mar 31, 2017 11:39 am

O to to! Dokładnie tak Guma 👍 :)
Obrazek

GuMIŚ
Posty: 28
Rejestracja: śr mar 01, 2017 9:45 am
Kontaktowanie:

Re: [PROJEKT] Regulaminu

Post autor: GuMIŚ » wt kwie 04, 2017 1:05 pm

Jeśli nie ma więcej uwag, wpisze jeszcze techniczne wymagania dotyczące wielkości plików i dokument uznajemy za oficjalny oraz obowiązujący dokument.

Odpowiedz
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości